silniční kolo

Silniční kolo RRB.1

U našeho kompletně poskládaného silničního kola, kde je základem rám QUINT RRB.1, se vracíme ke klasickým a osvědčeným tvarům, které jsou ozdobou našich produktů. Vždy si stojíme za tím, že jednoduchý design a osazení je to nejlepší, co Vám můžeme nabídnout.

Ať už jste zapálený silniční amatér nebo čistokrevný závodník, určitě oceníte sportovní ražení rámu, které Vám zároveň dopřeje maximální pohodlí. 

Samozřejmostí je pomoc našeho týmu při výběru správné velikosti rámu. Při stavbě kompletně osazených kol si lze zvolit veškeré komponentové osazení dle Vašich požadavků. Naše nabídka zahrnuje následující značky: Shimano, Sram, Zipp, DT Swiss, Vision, Ritchey, Prologo, FSA a další.

Pokud máte zájem o silniční kolo Quint RRB.1, určitě nás kontaktuje. Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího ve Vámi zvoleném cenovém rozmezí. Pokud zatím nevíte, kolik do Vašeho miláčka chcete investovat, nevadí, napište nám a my Vám zašleme přibližné nacenění několika typů kol.

Náš předváděcí model RRB.1 můžete vyzkoušet v našem Showroomu v Opavě.

Pro podrobnější cenovou nabídku nás kontaktujte prostřednictvím emailu info@quintbike.cz, nebo telefonicky na 704297612.


Cena kola již od                    38.999 CZK


Máte zájem?
pošlete nám kontakt a my se vám ozveme