špičkové horské kolo

Horské kolo Prototype

Při stavbě každého kola vycházíme z kvalitních karbonových rámů, a proto tomu není jinak ani u modelu horského kola Quint Prototype. Pro sezonu 2018 jsem pro Vás připravili dvě varianty. Na výběr máte ze dvou barevných provedení rámů - tmavě zelená barva, nebo černá s bílými doplňky. Další změnou je zjednodušení stávajícího designu. Dva pruhy na podsedlové trubce jsou elegantní a dodávají kolu dravost.

Protože stavba Vašeho kola je vždy individuální záležitostí, máte na výběr z celé řady komponentů a dílů, které sami využíváme a máme s nimi bohaté zkušenosti. Naší prioritou je doporučit Vám takové komponenty, které opravdu využijete a se kterými budete maximálně spokojeni. 

Kolo si můžete poskládat na sadách Shimano či Sram, ostatní komponenty nabízíme od výrobců Ritchey, FSA, ITM, DT Swiss, Rock-Shox, Onza, Continental a další. Máme v nabídce bezdušové sytémy zapletených kol a také naši vlastní karbonovou vidlici, kterou můžete vidět na předváděcím kole. 

Nacenění kola je individuální záležitostí a závisí na tom, jaké komponenty si zvolíte.

Pokud máte zájem o horské kolo Quint Prototype, tak nás neváhejte kontaktovat. Velmi rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého ve Vámi zvolené cenové relaci. Pokud zatím nevíte, kolik do Vašeho miláčka chcete investovat, nevadí, napište nám a my Vám zašleme přibližné nacenění několika typů kol.

Náš předváděcí model Prototype 29" můžete vyzkoušet v našem Showroomu v Opavě.

CENY REALIZACÍ PRO ROK 2019


Cena kola již od                    38.500 CZK


Máte zájem?
pošlete nám kontakt a my se vám ozveme