Špičkové cyklokrosové kolo

Gravel

Při stavbě každého kola vycházíme z kvalitních karbonových rámů, a proto tomu není jinak ani u modelu kola Quint Gravel. Díky velice dobré komplexnosti tohoto rámu máme pro Vás v roce 2018 připravený Quint Gravel ve dvou provedení.

Verze Road je koncipovaná k jízdě po cestě. Díky vysoké tuhosti rámu a plášťům Challenge je naše kolo srovnatelné s čistokrevným silničním kolem. Obrovskou výhodou, oproti klasickým silničním kolům, jsou pevné osy a kotoučové brzdy s vysokou účinností.

Naopak verze CX Vám umožním brázdit šotolinové cesty a nejen ty! Vzhledem k tomu, že rám pojme až 40mm pláště, můžete vyrazit téměř kamkoliv i za nepříznivého počasí.

 

Stavba Vašeho kola je vždy individuální záležitostí. Na výběr máte z celé řady komponentů a dílů, které sami využíváme a máme s nimi bohaté zkušenosti. Naší prioritou je doporučit Vám takové komponenty, které opravdu využijete a se kterými budete maximálně spokojeni. Kolo si můžete poskládat na sadách Shimano či Sram, ostatní komponenty nabízíme od výrobců Ritchey, FSA, ITM, DT Swiss, Challenge a další.

Rám disponuje Flat mount přichycením diskových brzd, kde přímo k rámu můžete upevnit třmen bez pomocí jakéhokoliv adaptéru a to jen za pomocí šroubů. Více o rámu nalznete zde.

Pokud máte zájem o  kolo Quint Gravel, tak nás neváhejte kontaktovat. Velmi rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého ve Vámi zvolené cenové relaci. Pokud zatím nevíte, kolik do Vašeho miláčka chcete investovat, nevadí, napište nám a my Vám zašleme  nacenění několika typů kol.

Náš předváděcí model Gravel můžete vyzkoušet přímo v našem Showroomu v Opavě.

Ceny realizací pro rok 2019 naleznete ZDE.

 


 


Cena kola již od                  47.000,- s DPH


 Cena předváděcího modelu je 75.000,- včetně DPH
Máte zájem?
pošlete nám kontakt a my se vám ozveme