CO JSME - CO DĚLÁME ? 

Začátek našeho projektu se datuje do roku 2013, kdy nás živila vidina skládání vlastních kol. Původně měla kola sloužit pouze pro naše osobní využití, protože poskládat si kolo podle svých představ je podle nás to nejlepší.

Postupem času jsme si ale řekli, proč nezkusit něco většího. Tak jsme založili vlastní značku Quintbike, kterou jsme nabízeli našemu nejbližšímu okolí. Ale protože patříme ke skutečným cyklistickým nadšencům, po určité době i toto bylo málo! Proto se původně soukromá firma rozrostla o vlastní rámy, showroom a možnost nahlédnout veřejnosti do naší práce. Výroba a lakování rámů Quint probíhá v Asii u našeho osvědčeného dodavatele. Rámy jsou zde vyráběny za dohledu profesionálů, kteří se na tuto formu výroby zaměřují již několik let a to pro celou řadu cyklistických značek. Všechny rámy procházejí atestací, tak aby splňovali normy stanovené Evropskou Unií. Každý rám Quint zároveň disponuje speciální sériovým kódem, díky kterému můžeme určit jeho původ a mít tak jistotu kvality jeho vyrobení. Také díky tomu na naše rámy poskytujeme záruku 4 roky. V průběhu této doby Vám rádi vyřešíme jakýkoliv problém v co nejkratším termínu. Současně s naším kolem obdržíte brožuru s návodem ke správnémů používání Vašeho nového kola. 

QUINT kola jsou nekompromisní závodní stroje ušité přímo Vám na míru. Za opravdu příznivou cenu garantujeme zaručenou kvalitu. Kola jsou ručně skládána a osazená originálními komponenty všech dostupných značek a výrobců. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět veškerým Vašim požadavkům - jednoduše se řídíme již dobře známým příslovím

,,Náš zákazník, náš pán“. 

Dále je pro nás velmi důležitá kvalita a jednoduchost designu – proto se i tímto řídíme při tvorbě našich produktů. Z vláken, která slouží k výrobě rámu QUINT, budete určitě nadšeni. Jsou to vysoce kvalitní uhlíková vlákna získávaná od ověřeného dodavatele z Japonska, ze kterých se pomocí pryskyřice a nejmodernějších technologií  ,,upečou“  ve vysokoteplotních pecích kvalitní rámy. Jedná se o karbonová vlákna Toray T1000 a T900.

Pro bližší informace o nás a našich produktech nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo osobně navštivte náš Quint Bike showroom, kde Vám vždy rádi poradíme a nabídnem výbornou kávu!


 

info@quintbike.cz
Quintbike CZ s.r.o.
Rybářská 1665/2, 74601